Kosmetologia
estetyczna

Liposukcja ultradźwiękowa (kawitacyjna)

Uważana jest ostatnio za najlepszą i najbezpieczniejszą metodę walki z tkanką tłuszczową. Nie nadaje się do znacznego zmniejszenia masy ciała pacjenta, nie jest również zabiegiem leczącym nadwagę. Zadaniem liposukcji ultradźwiękowej jest redukcja złogów tłuszczu oraz cellulitu, a celem wyszczuplenie ciała. Fale ultradźwiękowe wzbudzają w ośrodku ciekłym fale ciśnienia i podciśnienia o dużej prędkości. Fale te wywołują zjawisko kawitacji – jest to zjawisko fizyczne, które następuje wskutek zmian ciśnienia wewnątrz cieczy, wywołanych przez źródło dźwiękowe. Zmiany ciśnienia oddziałują na mikropęcherzyki obecne w cieczach i w tkankach organicznych. Mikropęcherzyki poddane ciągłym zmianom ciśnienia fali akustycznej zwiększają swoje wymiary aż do momentu, gdy ciśnienie zewnętrzne powoduje ich implozję, wzbudzając falę uderzeniową o dużej energii. Implozja milionów mikropęcherzyków przypadających na 1 cm3 prowadzi do rozbicia znajdującej się obok tkanki tłuszczowej, ponieważ najpierw powoduje rozerwanie wiązań komórkowych komórek tłuszczowych (efekt rozpakowania).

liposukcja

Endermologia

Masaż ssąco-próżniowy (endermologia) – zwiększenie głębokości działania promieniowania podczerwonego i fal radiowych poprzez manipulacje skórą


Mechaniczny masaż rolkami – stymuluje drenaż limfatyczny i usuwanie zrostów w tkance tłuszczowej ( redukcja cellulitu)


Fale radiowe RF – podgrzewanie płytkich warstw tkanki tłuszczowej oraz skóry tym samym pobudzając aktywność fibroblastów, przyspiesza spalanie kwasów tłuszczowych


Promieniowanie IR (podczerwone) – podgrzewanie tkanki do głębokości 2 cm i zwiększenie lokalnego krążenia krwi.

Endermologia
na twarz, szyję i dekolt

Endermologia na twarz, szyję i dekolt to masaż podciśnieniowy, który powoduje 
 zwiększenie sprężystości skóry, 
 likwidację drobnych zmarszczek, 
 spłycenie głębokich bruzd, 
 podniesienie owalu twarzy,
 zmniejszenie “podwójnego podbródka”
 niwelację podkrążonych oczu, 
a dzięki nieinwazyjnemu i bezbolesnemu działaniu zabiegi są nie tylko skuteczne, ale także znacznie poprawiają samopoczucie oraz zapewniają relaks.

Efekty, które Cię zadowolą

 ujędrnienie skóry
 poprawa elastyczności
 wzmocnienie tkanki łącznej
 redukcja zmarszczek
 modelowanie konturów twarzy
 pobudzenie krążenia
 usuwanie toksyn
 drenaż limfatyczny
 poprawa unaczynienia skóry

Lipolaser

Lipolaser jest zimnym laserem diodowym klasy 3D, którego skuteczność potwierdzona została licznymi badaniami klinicznymi. Pozwala on na kontrolowane modelowanie sylwetki i utratę zbędnych centymetrów nawet z tych okolic, z których najtrudniej jest się ich pozbyć. Lipolaser, to rozwiązanie dla tych, którzy chcą pozbyć się centymetrów w obwodzie, ale nie chcą (bądź nie mogą) poddać się bardziej inwazyjnym zabiegom medycyny estetycznej.
Lipolaser jest zabiegiem bezpiecznym, bezbolesnym, nie wymaga żadnego przygotowania, a zaraz po zabiegu można wrócić do normalnych zajęć.
Zabieg może być przeprowadzony na dowolnym obszarze ciała, np.: brzuch, uda, plecy, pośladki. Efekty widać już po pierwszym zabiegu.

Fala radiowa RF

Fala radiowa na ciało – Jeśli Twoja skóra jest wiotka, pozbawiona elastyczności, posiada rozstępy i straciła jędrność ten zabieg jest dla Ciebie.


Vacum + fala bipolarna RF (głowica podciśnieniowa z funkcją RF)  – Działanie połączonych technologii Vacum + RF powoduje mechaniczną granulację tkanki tłuszczowej


Fala radiowa na twarz, szyję i dekolt – Dzięki falom RF skóra jest bardziej jędrna, a zmarszczki ulegają spłyceniu.


Energia JADE – Promieniowanie podczerwone modyfikowane naturalnym minerałem (rozszczepione przez kwarc).