Fala radiowa RF

Fala radiowa na ciało

Jeśli Twoja skóra jest wiotka, pozbawiona elastyczności, posiada rozstępy i straciła jędrność ten zabieg jest dla Ciebie. Fala multipolarna RF to jedna z najskuteczniejszych energii stosowanych do redukcji zwiotczeń na brzuchu, udach, pośladkach, ramionach, redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Fala RF oddziałuje zarówno na tkanki powierzchowne jak i dociera do głębokich warstw skóry i komórek tłuszczowych. Działa odmładzająco, stymuluje produkcję kolagenu, uelastycznia i poprawia napięcie skóry.

Fala radiowa działa na zasadzie selektywnej termoindukcji, tzn. rozbija tłuszcz nie niszcząc przy tym otaczających naczyń krwionośnych i komórek nerwowych. Wytworzone przez fale radiowe ciepło indukuje w tkance tłuszczowej, prowadzi do rozkładu trójglicerydów zawartych w adipocytach na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Dodatkowo obserwowane jest zwiększone krążenie krwi oraz przyspieszenie metabolizmu, co skutkuje redukcją tkanki tłuszczowej. Fale radiowe ułatwiają także penetrację związków aktywnych w głąb skóry.

Vacum +
fala bipolarna RF

Vacum + fala bipolarna RF (głowica podciśnieniowa z funkcją RF)

 Działanie połączonych technologii Vacum + RF powoduje mechaniczną granulację tkanki tłuszczowej do głębokości nawet 3 cm a następnie powoduje rozpad komórek w wyniku gwałtownego ich rozgrzewania i stopniowe usunięcie. Objawia się to likwidacją nadmiaru tłuszczu w opracowywanym obszarze i wygładzaniem skóry.

Rezultaty:

Poprawa kształtu ciała, łagodzenie porowatości skóry poprzez usunięcie tkanki tłuszczowej zalegającej na różnych poziomach, aktywacja regeneracji komórek, wspieranie naturalnego metabolizmu

Fala radiowa na twarz, szyję i dekolt

Dzięki falom RF skóra jest bardziej jędrna, a zmarszczki ulegają spłyceniu. Podczas zabiegu kolagen obkurcza się, a następnie ulega napięciu odnawiając przy tym swoją strukturę. Podwyższona temperatura pobudza także fibroblasty do syntezy kolagenu i elastyny powodując zwiększenie elastyczności skóry. Ogrzanie skóry właściwej i tkanki podskórnej powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, przez co poprawia się odżywienie i utlenienie skóry, a także jej metabolizm.

Energia JADE

Promieniowanie podczerwone modyfikowane naturalnym minerałem (rozszczepione przez kwarc)

oddziałuje kojąco na zniszczoną skórę, rozgrzewa tkankę podskórną i pobudza ścięgna mięśniowe likwidując oznaki starzenia, wpływa także na odbudowę kolagenu i elastyczność włókien oraz wykazuje miejscowe działanie przeciwbólowe.