Stacje

zabiegowo-treningowe

Infra Shaper Swan

100% odpowiedź na potrzeby współczesnych kobiet. Po pierwsze niepowtarzalny, elegancki, kobiecy design. Po drugie kompleksowe działanie na całe ciało. Obudowa urządzenia jest kapsułą otwartą dzięki temu dobroczynne działanie poszczególnych komponentów nie jest wyselekcjonowane na wybrane partie ciała. Działają one na cały organizm. Jest to przede wszystkim zgodne z prawidłowym funkcjonowaniem organizmu (poddajemy regeneracji wszystkie partie ciała równocześnie, oczyszczanie na poziomie komórkowym następuje w całym ciele). Ponadto dzięki skrętnemu eliptykowi trening jest pełny – pracują wszystkie partie ciała. Trening na Infra Shaper Swan to trening kompleksowy, nie wybiórczy. Praca nad całym ciałem wykonywana jest na jednym urządzeniu. Jest to bardzo ważne dla kobiet dla uzyskania proporcjonalnej sylwetki.

Vacu Shaper

Pogromca cellulitu

Specjalistyczne urządzenie łączące zalety wysiłku fizycznego i działania podciśnienia. Dzięki wykonywaniu klasycznych ruchów na bieżni oraz panującemu podciśnieniu w kapsule Vacu Shaper dochodzi do polepszenia krążenia krwi głównie w miejscach najbardziej narażonych (brzuch, uda, pośladki) na powstawanie cellulitu. Przyspiesza również krążenie limfy, dzięki czemu z organizmu szybciej są usuwane toksyny.

Czytaj więcej.

Vacu Shaper ma same zalety:
selektywne spalanie tłuszczu, tzn. największe ilości cząsteczek tłuszczu pobierane są dokładnie ze stref problemowych: pośladki, uda, brzuch, z obszarów o wymuszonym, zwiększonym ukrwieniu, Odwrotny efekt uzyskamy podczas klasycznego wysiłku podczas, którego w pierwszej kolejności kobiety chudną na twarzy, gubią biust.

Efekty zabiegu:
spalanie tkanki tłuszczowej następuje przy wysiłku dużo mniejszym niż przy normalnym treningu jedynie przy 50% maksymalnego obciążenia serca

 • porównywalnie do klasycznego treningu w tym samym czasie ćwiczeń spalamy cztery razy szybciej tkankę tłuszczową
 • każdy trening powoduje utratę kilkuset kcal.

Elektrostymulacja

Gimnastyka bez wysiłku to zabieg, w którym przy pomocy prądu o niskiej częstotliwości wywołujemy skurcz mięśni podobny do tego, który następuje podczas ćwiczeń fizycznych. W wygodny sposób uzyskujemy efekty niemal identyczne z wielogodzinnym treningiem na siłowni! Kilkaset brzuszków na siłowni = kilkanaście minut relaksującego zabiegu! Elektrostymulacja to jedna z najskuteczniejszych i najmniej uciążliwych metod modelowania sylwetki. Oprócz zmniejszenia ilości tkanki tłuszczowej pozwala zwiększyć sprawność mięśni, a także odżywić i uelastycznić skórę.

Czytaj więcej - Efekty zabiegu

Efekty zabiegu:

 • redukcja tkanki tłuszczowej z dowolnie wybranych miejsc,
 • zmniejszenie wagi,
 • wzmocnienie i wyrzeźbienie mięśni,
 • poprawa ukrwienia, odżywienia i dotlenienia skóry.
 • redukcja cellulitu,
 • poprawa elastyczności, napięcia i kolorytu skóry,
 • poprawa ogólnej odporności i zmniejszenie dolegliwości bólowych. 

Elektrostymulację możemy stosować właściwie na wszystkich częściach ciała. Najlepsze efekty redukcji tkanki tłuszczowej można zaobserwować na brzuchu, udach i pośladkach.
Dzięki stymulacji prądem elektrycznym możemy również wymodelować, podnieść i ujędrnić piersi, a także zlikwidować nadmiar skóry, który pozostał po nagłym spadku wagi.

Limfodrenaż

Urządzenie LIMFODRENAŻ zostało zaprojektowane w oparciu o zasadę ręcznego drenażu limfatycznego. Limfodrenaż posiada sterowane mikroprocesorem specjalne mankiety, które wypełniane są powietrzem, co umożliwia precyzyjny dobór żądanego ciśnienia w komorach. Zabieg drenażu limfatycznego trwa w zależności od potrzeb od 30 minut do 60 minut. W tym czasie zapewniamy klientkom miłe przytulne warunki w ciepłym wnętrzu. Przy relaksującej muzyce naszym klientkom w mgnieniu oka mija godzina relaksu połączona z dbałością o zdrowie i  modelowaniem sylwetki. Limfodrenaż jest jedną z metod na:

 • odchudzanie,
 • wyszczuplenie problematycznych partii ciała (dysfunkcja limfatyczna),
 • leczenie cellulitu,
 • zapobieganie powstawaniu żylaków,
 • syndrom „ciężkich nóg”.

Roll Shaper

Na walkę z cellulitem!
Cellulit jest problemem, z którym zmaga się większość kobiet, również tych szczupłych. Trudno jest się go pozbyć całkowicie, ale można znacznie zmniejszyć jego widoczność – w tym celu warto wprowadzić masaż na ROLL SHAPER. Tzw. pomarańczowa skórka bardzo nie lubi masowania, a mechaniczny masaż na urządzeniu rollującym skutecznie z nią walczy.
Masaż na ROLL Shaper mechanicznie zmusza komórki tłuszczowe do opróżniania nadmiaru tłuszczu, poprawia mikrokrążenie oraz dotlenia skórę.
Dodatkowo funkcja podczerwieni wspomaga ten efekt. Skuteczność zabiegu potwierdzają nasze klientki, które regularnie z niego korzystają i traktują jako profilaktykę antycellulitową oraz element zdrowego stylu życia.
Masaż na ROLL SHAPER poleca się nie tylko osobom, u których problem cellulitu wystąpił, ale także tym, które nie mają cellulitu i chcą ten stan utrzymać.

Body Wrapping

Jest metodą, której efekty możemy mierzyć w centymetrach ! To jeden z najbardziej popularnych zabiegów ujędrniających na ciało.
Celem zabiegu jest pobudzenie krążenia krwi i limfy, a przez to – zmniejszenie obwodu i wymodelowanie ciała, wygładzenie i dotlenienie
skóry, zredukowanie celulitu, poprawa stanu skóry, wyeliminowaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej… czyli idealne również dla kobiety po porodzie.

Czytaj więcej - Jakie są efekty?

Efekty zabiegu
naprężenie, uelastycznienie i dotlenienie skóry
ujędrnienie i wymodelowanie ciała
aktywizacja przemiany materii i funkcji skóry
pobudzenie krążenia krwi i limfy
zmniejszenie obwodów ciała
usunięcie toksyn oraz nadmiaru tłuszczu i wody z tkanek
pobudzenie organizmy do naturalnej odnowy
odmłodzenie i wygładzenie skóry
Jeżeli zaś zabieg body wrappingu połączymy z jakże przyjemnym i relaksującym masażem w limfodrenażu otrzymamy receptę na piękne, szczupłe i jędrne, pozbawione cellulitu ciało

Sauna Infrared

Sauna Infrared to inaczej sauna sucha na podczerwień. Jest ona idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią z różnych powodów korzystać z tradycyjnej sauny suchej gdzie jest niekomfortowa wysoka temperatura 90°C -100°C lub sauny mokrej gdzie panuje bardzo wysoka wilgotność sięgająca 100%.
W saunie IR oddziałuje tylko ciepłe powietrze i jest ono suche. Promienie podczerwone bezpośrednio ogrzewają nasze ciało. Największą zaletą jest to, że aż 80% tej energii wnika w głąb naszego organizmu dając nam wiele korzyści. Promienie podczerwone wnikają w nasze ciało na głębokość 4cm, przekształcają się w ciepło, które rozgrzewa podskórną tkankę tłuszczową, mięśnie oraz narządy wewnętrzne. Temperatura, z którą mamy styczność regulujemy w zakresie od 30 do 60 °C i jest ona dużo niższa niż w tradycyjnej saunie, dlatego seans jest komfortowy a także może trwać dłużej, co sprzyja lepszemu samopoczuciu oraz bardziej efektywnemu działaniu na sylwetkę. Warto podkreślić, że regularne kąpiele w saunie infrared pozwolą zlikwidować nadmierną tkankę tłuszczową przez energię stymulującą przemianę materii oraz poprawiają metabolizm.

Czytaj więcej - Jakie są efekty?

Sauna na podczerwień poprawia wygląd skóry, redukuje tkankę tłuszczową, pomaga wydalać wodę i produkty przemiany materii. Dzięki wysokiej temperaturze wraz z potem wydalamy toksyny i zbędne produkty przemiany materii. Skóra staje się bardziej gładka, pozbawiona cellulitu, zdrowa i czysta. Jeden seans 30-minutowy pozwala spalić 900-1200 kcal (tyle co bieg na dystansie 10 km).

Powyższe efekty możemy uzyskać dzięki regularnemu stosowaniu czyli codziennie lub co drugi dzień. Sauna jest przyjemnym dodatkiem do kuracji odchudzającej, ale nie jest jego zastępstwem.

Sauna IR sprzyja leczeniu różnych dolegliwości m.in.: bóle kręgosłupa, bóle mięśni, kontuzje, zwichnięcia, choroby stawów, bóle pleców, przemęczenie, reumatyzm, choroba zwyrodnieniowa, nerwobóle, stres, zmęczenie, napięcie nerwowe, złe samopoczucie, apatia, depresja, uszkodzenie tkanek miękkich, stany pourazowe narządu ruchu oraz skurcze i napięcie mięśni, rwa kulszowa, zapalenie stawów ostre i chroniczne, cukrzyca, oparzenia.

Rower Poziomy

Konstrukcja roweru zmniejsza obciążenie stawów oraz kręgosłupa a na dodatek pozwala uaktywnić nie tylko mięśnie całych nóg, ale też mięśnie brzucha.
• Jakie są rezultaty ćwiczeń?
• Poprawa krążenia i pracy serca
• Większą siła i elastyczność mięśni
• Lepsza wydolność tlenowa
• Poprawa ruchomości stawów
• Wzmocnienie systemu immunologicznego
• Likwidacja celullitu
• I co najważniejsze! Redukcja tkanki tłuszczowej
Niepozorny ale daje wycisk i efekty.